Boska pomoc w rozwiązywaniu problemów 

W pewnych przypadkach w naszym życiu zdarzają się sytuację, z którymi nie jesteśmy sobie wstanie własną pracą poradzić. W takich okolicznościach warto poprosić o pomoc Matkę Boską, która przecież czuwa nad każdym z nas z góry i na pewno nam pomoże i będzie nieocenionym wsparciem w trudnej sytuacji. Nowenna do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły jest ukierunkowana do osób, które mają problem z relacjami ze własnymi najbliższymi.

Jeżeli w waszym małżeństwie od dawna kiepsko się dzieje i nie jesteście wstanie porozumieć się ze swoim partnerem to warto spróbować tej modlitwy (sprawdź również: Maryja rozwiązująca węzły). Odmówienie modlitwy wszakże nic nie kosztuje, a warto spróbować każdego możliwego rozwiązania, które może się sprawdzić.
Moc wiary jest de facto bardzo dobra i praktycznie dzień w dzień możemy usłyszeć o nowych cudach. Jedne z nich są większe i polegają na uzdrowieniu ciężko chorej osoby, jednak inne cuda są mniejsze, niemniej jednak równie ważne. Matka Boża rozwiązująca węzły na pewno wam pomoże rozwiązać wszystkie kłopoty występujące w waszym związku. Tam gdzie nie możecie poradzić sobie sami, z całą pewnością wspaniale pomoże wam Matka Boska (zobacz więcej: Maryja rozwiązująca węzły). Gdy będziecie się każdego dnia gorliwie modlić to na pewno prędzej czy później relacje w waszym związku z całą pewnością się poprawią. Doświadczycie więc własnego własnego, małego cudu, który na nowo odmieni wasze życie. W końcu nie ma nic wspanialszego na świecie, jak miłość, dlatego warto zrobić wszystko co jest możliwe, by naprawić relację w naszym związku. Dzięki temu znów będziecie mogli cieszyć się sobą, tak jak jeszcze kilka lat temu.

Dodatkowe informacje: Nowenna rozwiązująca węzły.