Coś ciekawego – funny cats

Już od dawna wiadomo, że internet nie może obyć się bez kotów. Codziennie mnóstwo właścicieli umieszcza filmiki z kotami, które robią śmieszne rzeczy. Wystarczy poszukać przynajmniej na youtube.com, co potrafią tacy ulubieńcy. Można tam odkryć filmiki z całego świata. O ile dosłownie wydaje inni ludzie się, że żaden kot nie ma możliwość być wszak aż tak interesujący, to popatrz jak zwierzę reaguje na odkurzacz. Ciekawe są także sposobów kotów w zakresie otwierania drzwi – nie ma właściwie żadnego bezpiecznego miejsca – one umieją pokonać każdą przeszkodę na drodze do jedzenia.

Interesujące jest także to, jak łatwo jest przekonać człowieka, aby dał kotu jego ulubiony smakołyk. Wystarczy wyłącznie poprosić stając na dwóch łapkach. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce funny cats by obejrzeć to wszystko praktycznie za jednym razem. Jeżeli sami mamy takie zwierzę w domu możemy również dowiedzieć się, jakie są możliwości zabawy – wszakże kot zwykle nudzi się jedną zabawką.

Tego typu filmiki na YouTube wielokrotnie wcale nie są kręcone amatorsko. Powstają nie tylko specjalnie zmontowane ujęcia, niemniej jednak także piosenki na cześć danego kota. Prawdziwym przebojem jest tu na przykład „Little Sparta” – kot, który w dalszych częściach potrafi teleportować się z miejsca na miejsce.

Chociaż znakomita większość osób twierdzi, że oglądanie cats on-line to strata czasu, to powinno się przyznać – nie ma nic bardziej rozluźniającego niż obserwowanie kota pierwszy raz na śniegu. Na pewno właściwie każdy znajdzie coś dla siebie, wręcz o ile nie jest wielkim miłośnikiem tych zwierząt.