Czekając na grę MMO – h1z1 informacje

Kto lubi grać w wszelakiego rodzaju gry, zabijanki, platformowe, zorganizowane perfekcyjnie wie, czym są gry MMO i jak bardzo są rozbudowane i jak wspaniałą grafiką się szczycą.

Gra H1Z1 to ciekawa gra o zombie, której twórcy wciąż ją rozbudowują, wciąż ulepszają, polepszają sprawiając, że jest dla grających coraz bardziej ciekawa i wciągająca! O ile szukacie treści na temat gry h1z1 znajdziecie ich multum na wszelakiego rodzaju forach i serwisach internetowych jak na przykład h1z1 forum.

Gra H1Z1 stanowi próbę wkroczenia przez duże studio (Sony On-line Entertainment) w gry MMO, jak już wspomnieliśmy – w realiach zombie, apokalipsy, które należą do bardzo znanego podgatunku, jakim jest survival sandbox. Co ciekawe, co zainteresuje każdej osoby gracza – ta gra, tworzonego przez japońskiego giganta posiada być dostępna za free, z mikropłatnościami – free-to-play. Tak więc świetna, darmowa gra, dostępna dla każdego, kto jedynie ma ciut lepszy komputer i stosowny system i kartę graficzną, może to być de facto niesamowita gra, sami sprawdźcie! Zobaczcie na start, w jaki sposób ma wyglądać gra, sprawdźcie zapowiedzi, a w późniejszym czasie kiedy gra już wejdzie na rynek to zobaczcie czy gra w rzeczywistości się wam spodoba, czy będzie spełniała wasze wymagania! Dla głodnych emocji, pubudzających ciekawość grafik, świetnych efektów dźwiękowych ta gra będzie spełnieniem marzeń, kilka, kilka godzin gry spowoduje, że nie zauważycie gdy uciekną Ci całe godziny.

Jeżeli nie umiecie się już doczekać gry h1z1 informacje, gdy będzie już wreszcie dostępna dla każdego, możecie odwiedzać oficjalne strony i fora internetowe, ażeby śledzić na bieżąco wydarzenia powiązane z powstawaniem i wypuszczeniem na rynek gry.