Internetowa rozrywka

Dzisiaj świat gier komputerowych wygląda zupełni zupełnie inaczej niż jeszcze wiele lat wstecz. Dzisiaj nieomalże całkiem zanika dystrybucja gier na tradycyjnych nośnikach danych jak płyty CD/DVD czy dyskietki komputerowe, a wszystko opiera się na zakupach w Internecie i takiej samej dystrybucji towarów – prawie że wszystkie gry możemy legalnie (za odpowiednią opłatą) ściągnąć z serwerów producentów i dostawców. Należy jednakże zwrócić uwagę na to, że coraz przeważnie wykorzystujemy do rozrywki gry przeglądarkowe. Co musisz o nich mieć świadomość tego i czy mogą nam one zaproponować zabawę na długie godziny? Czy powinno się je traktować wyłącznie jako przerywnik chociażby w pracy?

Świat gier!
Obecne gry przez przeglądarke to sposobność znalezienia nie tylko chwilowej rozrywki przy tytułach bazujących na technice Flash, niemniej jednak także rozbudowane gry mmorpg, które umieją wciągnąć na długie godziny – co prawda nie oferują one trójwymiarowej i nafaszerowanej efektami grafiki, to jednak poprzez rozbudowaną fabułę zapewniają wejście do nowego świata (sprawdź: gry w przeglądarce). Nie ruszając się sprzed komputera możemy zostać wielkim wojownikiem, magiem, czy uczestniczyć w zemście sycylijskiej mafii. Tylko od nas samych zależy to, któremu tytułowi poświęcimy własną uwagę i w którą z dostępnych pozycji zdecydujemy się zagrać.

Ile to kosztuje?
Zdecydowana większość gier przez przeglądarkę dostępna jest za free – płatne są w większości przypadków dodatkowe opcje ułatwiające rozgrywkę, natomiast ichniejszym wykupienie nie jest podstawą funkcjonowania w świecie danej pozycji (więcej: gry na przeglądarke). Na początku należy w każdej sytuacji poznać świat i jego mechanikę, a dopiero w przyszłości myśleć o bonusach z tytułu płatnych elementów.

Należy ujrzeć: gry przez przeglądarke.