Inwestowanie w grunty rolne

W obecnych czasach sporo osób boi się inwestowania, uznając, że to dość ryzykowny i niestabilny metodę generowania zysków. Dla osób, które nigdy nie zarabiały w ten metodę, inwestycje giełdowe przypominają rosyjską ruletkę, gdzie zysk wydaje się raczej ślepym trafem, niż przewidzianym bezpiecznym dochodem.

Jednak wspaniałą alternatywą dla inwestycji giełdowej jest inwestycja w grunty, gdyż w ciągu paru ostatnich lat nieruchomości rolne zyskały na wartości aż o 45%. Oznacza to, że jest to oczywisty i trwały sposób na poprawę własnej sytuacji finansowej.

Cenioną ofertą w nieruchomości rolne jest oferta „Grunt to zysk”, w której inwestor zarabia nie tylko na zwiększeniu wartości ziemi, niemniej jednak również na procesie jej przekształcania w grunt budowlany. Co ważniejsze, decydując się na tę propozycję, nie posiada potrzeby zaciągania kredytu – to wyjątkowa okazja do nabycia gruntu w najpiękniejszych miejscach Polski na raty, bez odsetek i ingerencji banków, bez obciążenia zdolności kredytowej. Proponowane działki mają powierzchnie od 750 m2 do 4000 m2 w cenie już od 29 PLN za metr kwadratowy.

Inwestycja w ziemie daje możliwość zarobić więcej, niż lokaty bankowe, czy zakupy obligacji. Przy tym akt notarialny daje pewność bezpieczeństwa i jasności prawnej.

Gwarantem uczciwości jest posiadacz oferowanych nieruchomości – polska firma Saveinvest, która wszystkie działki kupuje za własny kapitał. Z publikacjami ekspertów firmy można zapoznać się na łamach szanowanych serwisów jak Forbes, czy eGospodarka.

Więcej informacji: saveinvest.