/ by admin / Uncategorized / No Comments

Japońskie, urocze zabawki odstresowujące 

Każda dziewczyna ubóstwia się otaczać przepięknymi , a oprócz tego uroczymi przedmiotami. Posiadanie takich rzeczy w naszym otoczeniu daje nam sporo przyjemności i jesteśmy gotowe zapłacić za daną rzecz troszkę w dodatku, jeżeli wygląda słodko oraz uroczo. Nic zatem dziwnego, że popularne japońskie zabawki zwalczające stres, Squishy, cieszą się tak ogromną popularnością w gronie kobiet globalnie.

Na Instragramie hasło Squishy posiada już ponad dwa miliony postów. Jest to zdecydowanie dużo i na pewno w ciągu najbliższych kilku miesięcy stawka ta wzrośnie do kilkunastu albo kilkudziesięciu milionów. Także na polskim Instagramie coraz częściej pojawiają się już te przesłodkie oraz dodatkowo urocze zabawki zwalczające stres. 
Zadanie Squishy jest bardzo łatwe. Jest to po prostu zabawka, którą ściskamy w dłoni, aby rozładować napięcie. W teraźniejszych czasach nawet zabawka rozładowująca napięcie nie może być nudna i mieć nijaki kształt. Japońskie Squishy wyglądają niesamowicie uroczo i zwyczajnie nie można przejść koło nich obojętnie. Na żywo prezentują się jednak znacznie lepiej, niż na zdjęciach. Aktualnie w Polsce działa już sklep on-line, który jest oficjalnym dystrybutorem tych zabawek. Asortyment tego sklepu jest dość spory i znajdziecie w nim sporo pobudzających ciekawość, japońskich zabawek zwalczających stres w różnorakich kształtach. Największą popularnością cieszą się te zabawki, które nie tylko i wyłącznie uroczo wyglądają, ale także wspaniale pachną. Nie są to jednak zwyczajne zapachy, gdyż najczęściej mają nam one kojarzyć się z popularnymi słodyczami.

Dodaj komentarz