Jedziemy do Krakowa

Kraków zlokalizowana jest w pierwszej dziesiątce miejsc, które należy odwiedzić.

Kraków posiada szeroką ofertę dla turystów. Można tu zwiedzić kilka miejsc o wartości historycznej, takich jak Zamek Królewski na Wawelu, gdzie znajdują się groby królów Polskich, gobeliny i wiele innych atrakcji wraz ze Smokiem i jego jamą na czele.

W Krakowie należy zwiedzić stare miasto, na uwagę szczególnie zasługują Rynek wraz z Sukiennicami, Kościół Mariacki, czy małe lokalne galerie, w tym przykładowo galerie bursztynu.

W związku z atrakcyjnością turystyczną Kraków posiada wszechstronną podstawę hoteli. Ceny hotelowe są w nich różnorodne, można korzystać z w szczególności pięknie położonych miejsc oferujących wysoki standard, ale można też skorzystać z tańszej oferty na przykład hosteli, których jest tu bardzo dużo. Hotel Kraków pozwala pobyt turystom czy biznesmenom w tym pięknym, zabytkowym mieście za przystępne ceny.

Pośród ofertami różnorakich hoteli na priorytetową uwagę zasługuje Hotel Florian. Na stronie internetowej hotelu pod adresem www.hotel-florian.pl można zapoznać się z jego dokładną ofertą. Należy, ponieważ hotel oferuje pokoje w wysokim standardzie. Przy czym posiada także w spersonalizowanej spisie produktów/usług promocje i pakiety skierowane do każdej osoby rodzaju turysty.

Hotel w Krakowie to świetne miejsca na wypoczynek we wspaniałym i klimatycznym miejscu. Kraków można zwiedzać nie tylko latem czy wiosną, można tu wpaść też w zimie, a i tak będzie kilka do obejrzenia.

Kraków to nie tylko Stare Miasto ale także Kazimierz, który ma znaczenie nie tylko turystyczne, niemniej jednak jest też miejscem ze specyficznym klimatem, gdzie można poznać kulturę i tradycję Polskich Żydów.

Informacje: hotel w Krakowie