Kancelaria adwokacka

Ludzie boją się korzystać z usług prawników. Wydaje im się, że jest to bardzo kosztowne. W bardzo wielu sytuacjach konstatują także, że sami poradzą sobie, ze własnymi rozterkami i nie muszą się z nikim konsultować. Takie myślenie może przynieść bardzo niekorzystne konsekwencje.

Zdarzają się przypadki, iż inni ludzie, którzy mają rację przegrywają sprawy w Sądzie, gdyż nie znają przepisów dotyczących procedury. Najbardziej obrazującym to zjawisko przykładem mogą być przepisy dotyczące prekluzji dowodowej. Niewiele kto wie, że wszelkie wnioski dowodowe należy zgłaszać na samym początku postępowania – w pozwie albo odpowiedzi na pozew. W takim przypadku sprawa o alimenty Poznań ma możliwość zakończyć się comiesięcznym obciążeniem na znaczną kwotę.

Dla przedsiębiorców ważne są też sprawy takie, jak umowa o zakazie konkurencji, a też stała obsługa prawna przedsiębiorstwa. Polecam ponieważ mieć pod ręką prawnika, który zaopiniuje zawierane umowy, zadba o to, by wyszukały się w nich wszelkie niezbędne zapisy, a także w razie potrzeby szybko rozpocznie egzekucje należności. Prawnik taki zna specyfikę danej firmy i nie musi się z nią zapoznawać przy okazji każdej sprawy.

Kancelaria adwokacka Poznań świadczy usługi na rzecz osób swoich , a dodatkowo podmiotów gospodarczych. W zakresie mojej działalności mieszczą się sprawy z zakresu prawa karnego, cywilnego, administracyjnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, gospodarczego, rodzinnego i wielu innych gałęzi prawa. Nasze usługi obejmują przygotowanie pism procesowych, prowadzenie negocjacji , a oprócz tego reprezentowanie nabywców w sądach i przed organami administracji. Zapraszamy!

Zobacz więcej: kancelaria prawna Poznań.