Kupię Spółkę

Obrót udziałami spółek to nie żadna definicja, terminologia, czy cokolwiek co nie znalazłoby własnego wykorzystania w zwyczajnym życiu. Jest to realne działanie, o którym przeciętni ludzie po prostu nie wiedzą, bo i po co? Wszak to i tak pozornie nie dotyczy tych, którzy w hierarchii firmy nie zajmują wysokich stanowisk.

Okazuje się, że skup spolek z dlugami to najczęściej wybierana forma obrotu udziałami. Taki pomysł na biznes potrafi przynieść niebotyczne korzyści.
Rodzi się w tym miejscu pytanie jak to? Skoro firma jest zadłużona, to znaczy, że nie przynosi zysków. Nic bardziej mylnego. Każdy skup zadłużonych spółek a dokładniej osoby, które się tym zajmują znają mechanizm działania takich transakcji i wiedzą, że w rzeczywistości zadłużenie zwykle mało ma wspólnego z brakiem płynności finansowej. Kto natomiast jest tu rzeczywiście na wygranej pozycji i kto decyduje o tym, jakie są warunki obrotu spółkami? O ile chodzi o gotowe spółki to kategorycznie na czele jest tu ten, który je kupuje. Zwykle są to zorganizowane kancelarie, których jedyną idea działalności jest kupno spolek a następnie czerpanie z nich korzyści, lub dalsza odsprzedaż. Bardzo trudno to starannie wyjaśnić. Jest to bardzo wyrachowane działanie, które posiada swój cel i które jest stosownie przemyślane. Wszyscy przedsiębiorcy, którzy działają w branży spółkowej maja świadomość tego, ze będą ponosić odpowiedzialność z artykułu 299 k.s.h. i będą pod ostrzałem przepisów ustawowych, które na nieszczęście w znaczącej liczbie sytuacji pogrążają wręcz najlepiej doświadczonych rekinów biznesu.

Więcej informacji na stronie: kupie zadluzona spolke.