Materiał szkoleniowy – Poznaj Excel-a 2010

Czy może być coś lepszego niż platforma e-learningowa? Okazuje się, że tak! Kursy na DVD. Kursy tego rodzaju posiadają jeszcze jedną zaletę. Włączamy, kiedy chcemy, zatrzymujemy – robiąc notatki i włączamy ponownie. Nie wspomnę o tym, że możemy je kilkakrotnie oglądać i przeanalizować. Następną bardzo istotną rzeczą jest opakowanie i sama płytka DVD. Wkładamy do odtwarzacza, wyciągamy i chowamy na półkę, a w razie potrzeby wyciągamy i oglądamy ponownie – szybko i zgrabnie. Jest jeszcze jedna przewaga kursów DVD. Kiedy zrywa nam połączenie z internetem, co się zdarza zbyt w ogromnej liczbie przypadków w tej sytuacji platforma e-learningowa nie spełnia prywatnej funkcji, a płytka DVD tak.

Przedstawiamy Państwu szeroką gamę kursów na DVD dla zielonych jak i wykwintnych z uwzględnieniem przede wszystkim aplikacji typu Power Point, Word, Excel oraz Access w różnych dostępnych wersjach. Pomimo, że istnieje przekonanie o łatwości obsługi wspomnianych aplikacji, okazuje się, że większość z nas posiada z tym problem. Nieliczni jedynie całkowicie wykorzystują kompletne sposobności niektórych programów. Czas, zatem na poszerzenie swojej edukacji aktualnie dzięki tym kursom. Są one bardzo specjalistycznie zrealizowane, niedrogie i zawierają kwintesencję edukacji jak przykładowo Kurs Excel 2007. Kursy przeznaczone są głównie dla osób, które pracują w biurach, agencjach i firmach wykorzystując te programy, na co dzień.

Do zaoferowania w zależności od Państwa preferencji mamy: Kurs Power Point 2007, Kurs PowerPoint 2010 , a oprócz tego Kurs Word 2007 i Kurs Word 2010. W sytuacji Excel-a są, aż trzy propozycje z mojej strony w współzależności od stopnia wtajemniczenia: Kurs Excel,  Kurs Excel 2007 , a ponadto Kurs Excel 2010.  Pozostają jeszcze dwa kursy mianowicie Kurs Access 2007 i Kurs Access 2010.

Dlaczego aż tyle Kursów proponujemy? W zależności od wersji oprogramowania, jakie Państwo posiadacie, właściwie każdy proponowany kurs na DVD przedstawia tą aktualnie osobną wersję z uwzględnieniem opcji dla zaczynających jak również efektownych użytkowników.

Jedno jest niewątpliwe. Fachowo przygotowany materiał szkoleniowy przez eksperta w dziedzinie oprogramowania, zastosowania aplikacji do pracy w życiu codziennym w założeniach firmowych jak również domowych to najlepsza rzecz, jaka może Państwa spotkać. Prawie każdy chce mieć tą wiedzę, miej ją i Ty.