Platforma do eksfiltracji danych

Na rynku dostępne są programy, które przeznaczone są do eksfiltracji danych. Trzeba podkreślić, że eksfiltracja danych to zwyczajnie kopiowanie danych, które znajdują się na rozmaite nośnikach oraz dyskach twardych, a zatem np na komputerach, laptopach, aparatach cyfrowych, tabletach, smartfonach czy urządzeniach, które mają wbudowaną pamięć a także port USB.
Programy do kopiowania danych – co trzeba wiedzieć?
Należy zaznaczyć, że kopiowanie danych z różnorakich nośników oraz dysków twardych wykonywane jest coraz częściej przed podmioty, które uprawnione są do takich działań w ramach Kodeksu Postępowania Karnego.

Co za tym idzie, z kodów przeznaczonych do kopiowania danych korzystają między innymi policjanci, jak również prokuratury. Takie programy wykorzystywane są też przez firmy w celu zabezpieczenia danych firmowych poprzez przeznaczenie symulowanego ataku. Program przeznaczony do eksfiltracji danych, czyli funkcjonariusz publiczny, bardzo dobrze kontroluje się w różnorakich zastosowaniach. Jest dostępny też w wersji mobilnej (warto sprawdzić: szpiegostwo przemysłowe). Co za tym idzie, jest to program który umożliwia sczytywanie danych z urządzeń z systemem iOS, Android, jak też Symbian. Kopiowanie danych może też odbywać się z urządzeń pamięci masowej USB. Dotyczy to również dysków zaszyfrowanych. Jeżeli więc interesujemy się takimi rozwiązaniami, warto wziąć pod uwagę dostępny za darmo program przeznaczony do kopiowania danych zawartych na rozmaite nośnikach i dyskach. Taki program znajduje sporo zastosowań i jest łatwy w obsłudze.

Źródło: przeszukanie legitymacja.