Prezentacja nieruchomości

Pan Marek już od dawna zastanawiał się nad tym, czy jednak nie warto byłoby kupić swoje mieszkanie. Od kilku lat mieszka w dużym mieście i od tamtego czasu wynajmuje mieszkanie.

Jego opłaty są tak wysokie, jak wysoka byłaby rata kredytu, którą musiałby wziąć na zakup mieszkania. Czy w takim razie wynajmowanie ma nadal sens? Bardzo często zastanawiał się nad tym, gdy przeglądał oferty najbliższego bura nieruchomości. Za każdym razem znajdywał niej przynajmniej kilka mieszkań, które mu się podobały i które mógłby kupić (kliknij – Real Estate).
Dlatego niedawno odwiedził bank, aby ten udzielił mu treści na zagadnienie tego, jaki kredyt mógłby on na mieszkanie wziąć. Gdy dowiedział się, że ta suma będzie taka, jakiej potrzebował, jeszcze intensywniej zaczął wertować ogłoszenia nieruchomości. Coraz intensywniej zaczął myśleć o tym, że jednak zdecyduje się na zakupienie mieszkania (zobacz tu – Real Estate). Bardzo szybko znalazł mieszkanie, które okazało się doskonałe. Dogadał się z jego posiadaczem i zaczął starać się o kredyt. Wszystkie formalności nie trwały zbyt długo bank udzielił markowi kredytu za zakup mieszkania pod zastaw nieruchomości na 25 lat. W ten sposób Marek już nie opłaca cudzego mieszkania, niemniej jednak spłaca swoje. Powoli zaczął je urządzać, aby mieszkanie w nim było przyjemne. Wreszcie posiada coś swojego. Kilka lat po zakupie mieszkania dostał lepszą pracę i zaczął zarabiać jeszcze więcej. Dzięki temu spłacił już zdecydowaną część zaciągniętego kredytu. Marek cieszy się z wyborów, jaką podjął, choćby kredyt na mieszkanie odradzali mu i znajomi, i rodzina.

Zobacz również: cars