Przygotowanie pogrzebu – zakład pogrzebowy

Zakład pogrzebowy Radzyń Chełmiński oferuje usługi organizacji oraz złożonego obsługiwania pogrzebów ludzi zmarłych w różnych obrządkach wyznaniowych. Biuro zakładu jest czynne całą dobę, zapewniając pomoc w trudnych chwilach rodzinom i bliskim osób, których dotknęła śmierć. Wysoka jakość usług, rzetelność i godne traktowanie osób zmarłych to cechy, które wyróżniają zakład.

Usługi pogrzebowe Radzyń Chełmiński obejmują w pierwszej kolejności wysokiej jakości pomoc rodzinie chłopcy i dziewczęta zmarłej w załatwieniu formalności zarówno oficjalnych, kościelnych, związanych z pozyskaniem i przygotowaniem miejsca pochówku, w jaki sposób i pomoc w dobraniu rozwiązań dostosowanych do wymagań i możliwości rodziny w kwestii przebiegu pochówku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zakład pogrzebowy Radzyń Chełmiński cechuje półrealistyczność , a dodatkowo indywidualne podejście do klienta powiązane zarówno z jego wymogami co do uroczystości pogrzebowej, w jaki sposób i dostępnymi środkami majątkowymi. W tej ostatniej kwestii dla osób mniej zamożnych, zakład oferuje sposobność kredytowania usług do czasu uzyskania pieniędzy z tytułu zasiłku pogrzebowego.

Poza pomocy w załatwieniu formalności, zakład pogrzebowy Radzyń Chełmiński oferuje też transport zmarłych z miejsca zgonu i umieszczenie ciała w chłodni, przygotowanie ciała do pochówku, pomoc w wyborze adekwatnej trumny lub urny, a również krzyży i tabliczek, przygotowanie wieńców i wiązanek, transport mężczyźni i kobiety zmarłej w trakcie ceremonii pogrzebowych , a oprócz tego złożenie ciała do grobu przy adekwatnej oprawie.

Zobacz: zakład pogrzebowy Radzyń Chełmiński.