Sirena Diving Center Chorwacja Hvar

Bardzo sporo osób chce zacząć swoją przygodę z nurkowaniem. Niestety w Polsce nie posiadamy dobrych warunków – mała przejrzystość wód, niska temperatura wody i tym podobne. Dlatego też stale powiększająca się liczba osób decyduje się na wyjazd do Chorwacji, gdzie piękne wody pozwalają podziwiać podwodną faunę i florę.

SIRENA DIVING CENTER Chorwacja Hvar
adres: Oresta Zunkovica 1, 21450 Hvar, HR

Współrzędne GPS:
N43° 10ʹ′ 41.6172ʺ″ / E16° 25ʹ′ 27.9876ʺ″

Hotel

Hotel Sirena to miejsce, w którym można zapomnieć o kwestiach życia codziennego i odpocząć od miejskiego zgiełku. Usytuowany w pięknej, zacisznej zatoczce w sąsiedztwie lasu sosnowego sprawi, że poczują się Państwo jak w raju. Śródziemnomorska sceneria, miła obsługa i niewygórowane ceny czynią ten hotel doskonałym miejscem na wakacje. Obiekt oferuje 158 komfortowych pokoi z balkonami z widokiem na park lub na morze. 26 pokoi ma klimatyzację. Hotel oddaje do dyspozycji gości odkryty basen, restaurację położoną nad brzegiem morza, darmowy internet.

Dodatkową atrakcją hotelu jest nowe, polskie centrum nurkowe SIRENA DIVING CENTER , a oprócz tego gabinet masażu, który oferuje zabiegi zarówno dla ciała jak i dla ducha.

Baza nurkowa

Baza nurkowa Sirena Diving ulokowana jest niedaleko od miasteczka Hvar, wprost przy wodzie. W jej skład wchodzi: biuro, sala wykładowa, bogato wyposażony magazyn sprzętu oraz dodatkowo sprężarkownia. Jednak nasza baza byłaby niczym bez specjalistycznej, doświadczonej i kompetentnej kadry. Nasza Kadra to profesjonaliści – w pełnym znaczeniu tego słowa. To wykwalifikowani, kreatywni, cierpliwi i pomocni ludzie, którzy chętnie dzielą się swoimi umiejętnościami i doświadczeniami. Zatrudnieni przez nas instruktorzy umieją przystępnie przekazać posiadaną wiedzę, są cierpliwi, pomocni, z radością i uśmiechem podchodzą do każdej osoby. Po skończonej pracy chętnie biorą udział w wieczornych animacjach wprowadzając gości w atmosferę szalonej, gorącej zabawy.

Kursy i szkolenia

Niezależnie od organizacji nurkowej, w tych znanych i o wysokim poziomie szkolenia, stopnie nurkowe i zakres posiadanych uprawnień jest praktycznie taki sam. Niewielkie różnice wynikają z tradycji szkoleniowych i typu organizacji: czy jest to non profit czy komercyjna. Dokładnie tak samo będzie zarówno w PADI jak i w NAUI. Szczegółowych treści zasięgnąć można wysyłając do nas e-mail albo przychodząc do nas do Centrum. Wzorując się na uznanych systemach szkoleniowych oferujemy następujące kursy i szkolenia:

 • Discover Snorkeling – Poznaj nurkowanie w ABC
 • Skin Diver – Nurkowanie w ABC
 • Intro Diving – Podwodny spacer z instruktorem
 • Program Discover Scuba Diving – Odkryj nurkowanie
 • Kurs [Scuba Diver] [Passport Diver]
 • Kurs podstawowy Open Water Diver
 • Kurs podstawowy Scuba Diver
 • Kurs Podwodnej Fotografii
 • Kurs Zaawansowany
 • Kurs Rescue
 • Wstępna oraz dodatkowa pomoc przedmedyczna
 • Kursy specjalistyczne

Zespół Sirena Diving życzy udanego wypoczynku 🙂