Snapchat- nowy sposób komunikacji

Internet w tych czasach jest podstawowym miejscem komunikacji nie tylko nastolatków. Analogicznie „klikają” ze sobą również dorośli. Jednak młodzieży jest tutaj spora większość. Wiele aplikacji na system operacyjny Android jest tworzonych teraz dla młodych.

Jedną z nich jest snapchat. Polega ona na tym, iż dwie mężczyźni i kobiety wysyłają sobie nawzajem fotografię snapchat stał się przez to bardzo modny, ponieważ obrazki ze snapchata znikają po kilku sekundach. Dzięki temu można swobodnie wysyłać głupie miny czy prywatne sprawy bez obawy, że ktoś niechciany je zobaczy lub gdzieś je udostępni. Nastolatkowie uwielbiają tą aplikację poprzez następną możliwość: przerabiania fotografii. I nie tylko za to. W snapchacie można wysyłać sobie także krótkie filmiki, dzięki którym możemy się pochwalić tym, co obecnie przygotowujemy, gdzie i z kim jesteśmy, czy taką drobnostką, jak to co jemy. Z pewnością w wielu chwilach zdjęciem możemy przekazać wiele więcej, niż normalną wiadomością tekstową. A do snapchata potrzebne nam jest jedynie wi-fi, bądź Internet!

Bardzo trudno znaleźć minus snapchat Polska i w praktyce w każdym państwie na świecie ma możliwość ściągnąć tą aplikację za free. Dzięki temu właściwie każdy z nas bez żadnych opłat posiada prawo korzystać z tej aplikacji. Musimy tylko posiadać zainstalowany na telefonie system operacyjny Android i dostęp do Internetu. Dzięki tym dwóm rzeczom możemy już skorzystać z tej aplikacji w każdym momencie.

Podobno nawet najwięksi przywódcy światowi czasami wysyłają snapy do osobistych żon. Dlaczego więc nie możesz ich wysyłać też ty?

Sprawdź sam: zdjęcia snapchat.