Urocza zabawka z Instagrama 

Przeglądając własnego Instagrama na pewno zauważyliście niezwykle urocze zabawki zwalczające stres, które obecnie cieszą się ogromną popularnością. Zabawki te zostały wyprodukowane w Japonii i zachwycają aktualnie kobiety z całego świata swoich wspaniałym i niesamowicie uroczym dizajnem. To faktycznie wyjątkowe, że zwykła zabawka zwalczająca stres może być tak ładna oraz cudownie umilać nam właściwie każdy dzień.

Squishy obecnie są już dostępne w Polsce, więc nie będziecie musieli zamawiać ich z zagranicznych sklepów on-line. Cena jednej zabawki zwalczającej stres to wyłącznie kilkadziesiąt złotych. Warto je zamawiać po kilka egzemplarzy, gdyż na pewno wasza przygoda nie zakończy się na jednym Squishy. Po odwiedzeniu sklepu internetowego zwyczajnie oszalejecie na punkcie tych zabawek i będziecie chcieli posiadać je wszystkie. 
Zadaniem Squishy jest odstresowanie nas po trudnym dniu w pracy. Są to więc niezbyt duże zabawki, gdyż mają się mieścić w naszej dłoni, abyśmy mogli je ściskać. Ich wielkość funkcjonuje jednakże na ich korzyść, gdyż przez to stają się jeszcze bardziej urocze i słodkie. Na stronie internetowej dostępne są również specjalne wersje tych zabawek, które posiadają piękny zapach. Jeśli uwielbiacie piękne naturalne zapachy, to warto wybrać japońską zabawką zwalczającą stres o przepięknym zapachu. Właściwie każdy Squishy posiada swoją swoją nutę zapachową, dlatego w tym przypadku warto kierować się nie tylko ich dizajnem. Niektóre zapachy są bardziej naturalne, jednakże inne mają przypominać popularne ciasta , a oprócz tego słodycze.