W świecie terrorystów – CS

Popularna gra sieciowa Counter Strike cieszy się od lat popularnością globalnie, należy więc spróbować w niej swych sił.

Counter-Strike 1.6 download możliwy jest z oficjalnej strony www gry na popularnej platformie Steam. Niestety, nie jest on darmowy, a za pełną wersję zabawy należy zapłacić. W trakcie rozgrywki gracz może stanąć po jednej z dwóch stron konfliktu – terrorystów lub brygady antyterrorystycznej. Misje dotyczą uwalniania zakładników , a dodatkowo rozbrajania bomby. W przypadku gry terrorystą należy nie dopuścić do jej rozbrojenia , a ponadto odbicia porwanych.

Serwery CS w każdym momencie są kompletne graczy z całego świata, więc kiedy żeby nie przyszła ochota na zabawę, w każdej chwili znajdzie się zespół, z którym można wyruszyć do akcji (counter-strike 1.6 download). A czy jest opłacalne? Niejeden gameplay Counter Strike można obejrzeć na licznych filmikach w sieci, a gra te uznawane jest za jedną z dyscyplin e-sportu, co świadczy jednoznacznie o jej popularności oraz wysokim poziomie grywalności.

Pobierz counter strike 1.6, aby wkroczyć do świata, gdzie liczy się nie tylko refleks i szybkie strzelanie, ale głównie praca zespołowa. Tylko ona zagwarantuje sukces drużynie – dla „samotnych wilków” raczej nie posiada tu miejsca. Choćby produkcja ta nie zalicza się do najbardziej wyglądających wizualnie, nie jest to żaden problem, ponieważ w tej grze chodzi o zabawę, nie efekty wideo. Dodatkowym plusem tego faktu jest możliwość rozgrywki w CounterStrike na słabszym, starszym sprzęcie – będzie wtedy działać bez kłopotu, zacinań, i tak dalej. Na pewno niezbędne jest stałe połączenie z siecią.

Kliknij: cs 1.6 download.