Wybierz dobry rower

Końca zimy wprawdzie póki co nie widać, niemniej jednak może się wydawać, że to już ostatni dzwonek, ażeby kupić rower po promocyjnej cenie. Nie od dnia dzisiejszego wszakże wiadomo, że przed sezonem ceny potrafią być wiele niższe niż w jego trakcie.

Zaczynając rozmyślanie na zagadnienie zakupu nowego „bicykla” trzeba odpowiedzieć sobie na podstawowe pytanie – rower górski, rower miejski, a może crossowy ? Ten 1-szy bez wątpienia przyda się gdy będziemy chcieli poruszać się po bezdrożach. Wybierając MTB polecam z pewnością wziąć pod uwagę rozmiar kół. W ostatnich latach prawdziwą furorę zrobiły rowery na 29-cio calowych kołach, a ostatnimi czasy coraz bardziej popularne robią się koła mające 27.5 cali. Konsumenci chwalą sobie jazdę na takich jednośladach i w dużej liczbie przypadków twierdzą, że do klasycznych 26-stek już całkiem możliwe, że nie wrócą. Warto jednakże własnymi siłami przetestować różnicę, bo w jaki sposób wiadomo – co człowiek, to opinia.

Jeśli jednakże przede wszystkim poruszamy się po mieście i cenimy sobie komfort, to nie powinieneś posiadać najmniejszych wątpliwości i wybór powinien paść na rower miejski. A może natomiast cross? O ile nie potrafimy dobitnie zdecydować się na którąś z wymienionych wyżej opcji, to można skusić się w tej chwili na crossa.

Sklep stacjonarny, czy ma możliwość sklep z rowerami online ? Przymiarka w tym pierwszym niewątpliwie nie zaszkodzi, niemniej jednak w dużej liczbie przypadków i tak zapewne zdecydujemy się na zakup w tym drugim. Cena to przecież cały czas czynnik decydujący, a taniej w bardzo wielu sytuacjach jest wszakże w sieci. Kupując jednoślad warto się również zaopatrzyć w akcesoria do rowerów. Lampki, czy kask to absolutne minimum!

Sprawdź: sklep rowerowy internetowy.