Wybierz się do Berlina – przejazd Szczecin Berlin i Poznań Berlin

Berlin to niesamowicie piękne miasto z bogatą, obfitą w kilka poważnych dla historii świata wydarzeń. Nie dziwi mnie zatem, że miasto te przyciąga dużo osóbe, a także jest odwiedzane przez ogromne liczby zwiedzających każdego roku.

Hackesche Höfe to osiem odrestaurowanych i połączonych ze sobą dziedzińców. Okolica ta jest wyjątkowo lubiana przez chłopcy i dziewczęta i zwiedzających, którzy doceniają klimaty klubów z lat 90.

Odnawianie tego miejsca zakończyła się w 1997 roku, a samo w sobie stało się symbolem nowego, odrodzonego Berlina, w którym nie było już podziałów.

W kompleksie tym znajdują się galerie sztuki, butiki, bary i restauracje. Prócz tego należy tą okolicę odwiedzić ze względu na teatr Chamäleon oraz Grosse Hamburger Strasse – ulice przy której upamiętniony jest żydowski cmentarz zniszczony w 1943 przez gestapo – Alter Jüdischer Friedhof.

Kolejnym miejscem, które warto ujrzeć jest Katedra Berlińska. Ta ewangelicka katedra powstała w latach w latach 1894-1905, a zaprojektowana została przez architekta Juliusa Carla Raschdorffa. Katedra utrzymana jest w stylu późnego, włoskiego renesansu. Jako ciekawostkę można nadmienić fakt, że w jej miejscu znajdowała się kiedyś mniejsza, barokowa budowla.

Opisane wyżej opisy są wyłącznie namiastką emocji i możliwości, jakie może nam dać zwiedzanie Berlina. Jest to według wielu najpiękniejsze miasto Europy i nie sposób się temu stwierdzeniu przeciwstawić.

Dla osób które nie mają sposobów dojechania do Berlina autem nasza firma przedstawia świetną ofertę!

Oferujemy przejazd Szczecin Berlin , a ponadto przejazd Poznań Berlin.

Co więcej dla osób, które podróż wiążą z wyższym standardem umożliwiliśmy przejazd business class Poznan.

A więc nie pozostaje nic, jedynie życzyć miłej i owocnej podróży.

Zobacz tutaj: serwis limuzynowy Poznań.