Wygodna podróż do Berlina – organizacja przejazdów do Berlina

Jeżeli już szukasz celu na następny urlop, albo zwyczajnie masz ochotę zwiedzić urokliwe miasto z piękną i bogatą historią mamy dla Ciebie dobrą wiadomość!

Nasza firma woli przedstawić nowe oferty: przejazd Szczecin Berlin , a dodatkowo przejazd Poznań Berlin. Ta trasa może dać Wszyscy kilka sposobów, nie tylko ze względu na zwiedzanie, ale też możliwość podjęcia pracy w Niemczech, dzięki czemu osoby nie posiadające własnego samochodu nie będą musiały martwić się już o transport. Dla bardziej wymagających podróżników oferujemy również business class Poznan.

W tym tekście skupię się jednakże na tych bardziej turystycznych portalach Berlina.

Jednym z wielu zabytków, które należy odwiedzić i na swoje oczy zobaczyć w Berlinie oczywiście jest Teufelsberg – czyli Diabelska Góra. Jest to najwyższe, sztuczne wzniesienie w Berlinie. Jest jedną z wielu gór powstałych w Niemczech na ruinach budynków, które zniszczone zostały w trakcie II Wojny Światowej.

Teufelsberg położony jest w północnej części lasu Grunewald oraz osiąga wysokość 80 m.

Następnym zabytkiem, który trzeba odwiedzić, jeżeli przebywa się w Berlinie jest Plac Poczdamski – jeden z największych placów w Europie. Jego nowoczesna zabudowa, która zadziwi niejednego turystę powstała w ostatnim dziesięcioleciu. W czasie, kiedy Berlin był podzielony plac szybko wyludnił się, lecz po zjednoczeniu został podzielony wśród czwórkę inwestorów, którzy zobowiązali się postawić tam przyszłościowe budynki. Potsdamer Platz szybko stał się największym placem tworzenia w Europie, a efekty tej pracy możemy podziwiać do dziś.

Tak zatem sam widzisz, że stolica naszych zachodnich sąsiadów ma naprawdę wiele do zaoferowania.

Zobacz także: przejazd Berlin Szczecin.