Ziemia to dobra inwestycja

W dzisiejszych czasach wielu ludzi boi się inwestowania, uznając, że to dość ryzykowny i niestabilny sposób generowania zysków. Dla osób, które przenigdy nie zarabiały w ten sposób, lokowanie giełdowe przypominają rosyjską ruletkę, gdzie zysk może się wydawać raczej ślepym trafem, niż przewidzianym bezpiecznym dochodem.

Jednakże wspaniałą alternatywą dla inwestycji giełdowej jest inwestycja w grunty, gdyż w ciągu kilku ostatnich lat nieruchomości rolne zyskały na wartości aż o 45%. Znaczy to, że jest to bezsporny i trwały sposób na poprawę spersonalizowanej sytuacji finansowej.

Cenioną ofertą w nieruchomości rolne jest oferta „Grunt to zysk”, w której inwestor zarabia nie tylko na narastaniu wartości ziemi, ale także na procesie jej przekształcania w grunt budowlany. Co ważniejsze, decydując się na tę ofertę, nie ma potrzeby zaciągania kredytu – to wyjątkowa okazja do nabycia gruntu w najpiękniejszych miejscach Polski na raty, bez odsetek i ingerencji banków, bez obciążenia zdolności kredytowej. Oferowane działki posiadają powierzchnie od 750 m2 do 4000 m2 w cenie już od 29 zł za metr kwadratowy.

Inwestycja w ziemie umożliwia zarobić więcej, niż lokaty bankowe, czy zakupy obligacji. A przy tym akt notarialny daje pewność bezpieczeństwa i jasności prawnej.

Gwarantem uczciwości jest właściciel oferowanych nieruchomości – polska firma Saveinvest, która wszystkie działki kupuje za własny kapitał. Z publikacjami ekspertów firmy można zaznajomić się na łamach szanowanych serwisów jak Forbes, czy eGospodarka.

Zobacz również: saveinvest.